تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes

به روز رسانی :

1398/06/11 لینک های دانلود اضافه شد

The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes “انتقام جویان: قدرتمندترین قهرمانان زمین” یک انیمیشن سریالی آمریکایی محصولی از شرکت انیمیشن سازی مارول می باشد که با همکاری استودیوی Film Roman ساخته شده است. این سریال بر اساس تیم ابرقهرمان انتقام جویان مارول می باشد و در پاییز سال 2010 برای نخستین بار بر روی شبکه های Disney XD و Toonami عرضه گردید. کمپانی مارول همچنین سری جدیدی به نام “دنیای انتقام جویان” را پس از آن معرفی نمود که در آوریل 2012 پخش شد و شامل فصل دوم این سریال نیز بود. این مجموعه در ابتدا تیمی متشکل از کاراکترهای اصلی انتقام جویان شامل آیرون من (مرد آهنی)، جاینت من (مرد غول پیکر)، هالک، ثور، و واسپ را معرفی می کند. بعد از آن، شخصیت های دیگری نظیر کاپیتان آمریکا، بلک پنتر، و هاک‌آی (شاهین چشم) نیز در فصل اول به تیم اضافه می شوند و در فصل دوم خانم مارول و ویژن به گروه می پیوندند. به منظور حفظ سبک و فضای کلی، این سریال کاملا بر پایه داستان های اصلی استن لی و جک کربی ساخته شده است.

خلاصه داستان: در شهر نیویورک، افراد شرور به روش اسرار آمیزی از زندان های S.H.I.E.L.D فرار کرده اند. از آنجایی که هیچ ابرقهرمانی نمی تواند به تنهایی در برابر این خطر ایستادگی کند، افرادی نظیر آیرون من، جاینت من، هالک، ثور، و واسپ با یکدیگر متحد می شوند تا این مشکل را برطرف کنند. آنها با رسیدن به پیروزی، به پیشنهاد آیرون من تصمیم می گیرند تا گروهی به اسم انتقام جویان را تشکیل دهند و برای برقراری عدالت همیشه در کنار یکدیگر به مبارزه بپردازند.

 
نام: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
تاریخ انتشار: 2010 - 2012
امتیاز imdb: 8.3
زیرنویس: ندارد
ژانر: اکشن - ماجراجویی
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: mkv
تهیه کننده: Stan Lee, Jack Kirby
ستارگان: Eric Loomis, Colleen O'Shaughnessey, Brian Bloo
رمز فایل: www.download.ir

The Avengers: Earth's Mightiest Heroes

In New York City, there is a mass breakout of supervillains from various S.H.I.E.L.D prisons by a mysterious mastermind. Against this threat that no single hero could have withstood, Iron Man, Giant Man, the Wasp, Thor and the Hulk work together to defeat the menace. Inspired by this victory, Iron Man convinces the others to form a permanent team, The Avengers, for the cause of justice. Together, these superheroes face new challenges, members, friends and foes as they assemble for them as one.

لینک دانلود