تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی The Wild Thornberrys

The Wild Thornberrys انیمیشن “خانواده تورنبری” یک مجموعه سریالی زیبا و جذاب محصولی از کشور آمریکا می باشد که طی سال های 1998 تا 2004 پخش گردیده است. این سریال دارای 5 فصل و 93 اپیزود می باشد که به طور انحصاری بر روی شبکه نیکلودئون پخش شده است. بعد از بدست آوردن مالکیت این عنوان توسط شرکت Shout! Factory در فوریه 2011، تمامی قسمت های این مجموعه بر روی DVD منتشر گردید. این فیلم دارای سبک کمدی، ماجراجویی، و فانتزی می باشد و ستارگانی نظیر لیسی چابرت، جودی کارلیسل، تیم کری، دنیله هریس، و تام کین در آن به صداپیشگی پرداخته اند. این سریال داستان خانواده ای به نام تورنبری را روایت می کند که ماجراهای جالبی را پشت سر می گذارند.

خلاصه داستان: داستان این سریال در مورد خانواده ای مستند ساز به نام تورنبری می باشد که بخاطر استودیوی پخش مستندهای حیات وحش مشهور شده است. در این خانواده دو خواهر به نام‌های الیزا (Eliza) و دبی (Debbie) زندگی می کنند که الیزا دارای نیروی منحصر به فردی می باشد. او قادر است تا با حیوانات مختلف صحبت کند و این نیرو پس از نجات دادن جان یک جادوگر به او هدیه داده شده است. الیزا هر روز با شامپانزه ی خانگی خود که داروین نام دارد صحبت می کند و رابطه ی صمیمانی ای بین آنها ایجاد شده است. آنها گاهی اوقات از بیانان ها و جنگل ها عبور می کنند و با گونه های مختلفی از حیوانات وحشی دوست می شوند.

مشخصات انیمیشن سریالی The Wild Thornberrys : 
نام: The Wild Thornberrys
تاریخ انتشار: 1998 - 2004
امتیاز imdb: 6.7
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: ماجراجویی
محصول کشور: آمریکا
تهیه کننده: Arlene Klasky, Gábor Csupó, Steve Pepoon, David Silverman
ستارگان: Lacey Chabert, Jodi Carlisle, Tim Curry
رمز فایل: www.download.ir

The Wild Thornberrys

Eliza Thornberry is not your ordinary kid. It's not just because she travels the world in an RV with her parents Nigel and Marrianne, famous nature show hosts. Eliza is doubly unique because she was granted the magical ability to talk with and understand animals. Together with her teen-age sister Debbie, her pet monkey Darwin, and her wild-boy foster brother Donnie, Eliza gets involved with many different wildlife (and wild adventures).

لینک دانلود