دانلود انیمیشن سینمایی Batman: Gotham by Gaslight 2018

در این انیمیشن می بینیم که بتمن که شخصیتی مرموز و افسانه ایی در شهر گاتهام است، اکنون با وارد شدن به عصر جدید و تحولات تکنولوژی مجبور است به دنبال دستگیری قاتلان و افراد شرور است که در راس آنها مرد قصاب است و این است که مرد قصاب نیز کلی افراد در اطراف خود دارد که بتمن مجبور است آنها را نیز کنترل کند. در واقع این سری بیشتر دارای صحنه های اکشن و هیجان انگیز بسیاری است . انیمیشن Batman: Gotham by Gaslight 2018 محصولی دیگر از کمپانی  DC Entertainment است که در سال 2018  و در تاریخ 23 January 2018عرضه شد.  DC Entertainment یک انیمیشن در رده اکشن، ماجراجویی است که به نویسندگی Sam Liu و در کشور آمریکا به مدت انگلیسی دقیقه دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

Batman.Gotham.By.Gaslight.2018.Bluray.720p.Ganool.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: اکشن، ماجراجویی– کارگردانان:  Sam Liu– نویسنده:  James Krieg– صداگذاران:  Bruce Greenwood, Jennifer Carpenter, Chris Cox– استودیو سازنده:  DC Entertainment– زمان انتشار:  23 January 2018– مدت زمان: انگلیسی دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

دانلود انیمیشن سینمایی Batman: Gotham by Gaslight 2018

In an age of mystery and superstition, how would the people of Gotham react to a weird creature of the night, a bat-garbed vigilante feared by the guilty and the innocent alike? The very first Elseworlds tale re-imagines the Dark Knight detective in Victorian times and pits him against the infamous murderer Jack the Ripper.

لینک دانلود