تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Cinderella and the Secret Prince 2018

در این انیمیشن می بینیم که در جشن سلطنتی سیندرلا متوجه راز بزرگی می شود که بک جادگر شاهزاده اصلی را به یک موش تبدیل کرده است و کسی که به جای شاهزاده است یک متقلب است، پس به دنبال راهی برای برگردان شاهزاده اصلی به مقام خود و دور کردن شاهزاده متقلب و جادوگر است، به این ترتیب سیندرلا یک ماجراجویی تازه را شروع می کند. انیمیشن Cinderella and the Secret Prince 2018 محصولی دیگر از کمپانی  Gold Valley Films است که در سال 2018  و در تاریخ December 2018عرضه شد.  Gold Valley Films یک انیمیشن در رده خانوادگی, فانتزی, ماجراجویی است که به نویسندگی Lynne Southerland و در کشور آمریکا به مدت 70 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

www.download.ir_Cinderella_and_Secret_Prince_2018_720p_WEB-DL_.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: خانوادگی, فانتزی, ماجراجویی– کارگردانان:  Lynne Southerland– نویسنده:  Lynne Southerland– صداگذاران:  Cassandra Lee Morris, Chris Niosi, R. Martin Klein, Tony Azzolino– استودیو سازنده:  Gold Valley Films– زمان انتشار:  December 2018– مدت زمان: 70 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB 

Cinderella and the Secret Prince 2018

During the Royal Ball, Cinderella and her mice fellows discover a secret that could shake their world: the real prince has turned into a mouse by the evil witch, and the "Prince" from the Royal Ball is in fact a fraud. Now, Cinderella and her friends are going to begin a whole new adventure to save the real Prince, and help him defeat the evil force.

لینک دانلود