تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Doraemon Nobitas Treasure Island

Doraemon Nobitas Treasure Island داستان کشتی یک ناخدا به نام دورایمون است که به سفری معمولی به یک جزیره در غرب کارائیب می رود، او که همراه دوستان خود به این سفر رفته است پس از عبور از دریاها به جزیره می رسد اما بعد از مدت کوتاهی متوجه می شود که این جزیره یک جزیره معمولی نیست و در آن اتفاقات عجیبی رخ می دهد که گاهی ترسناک تر از آن است که بخواهند با آن روبرو شوند. Doraemon Nobitas Treasure Island در سال 2018 عرضه شد. این یک انیمیشن در ژانر ماجرایی , خانوادگی , فانتزی است که به نویسندگی Kazuaki Imai و به زبان ژاپنی، در کشور ژاپن و به مدت 109 دقیقه ارائه شده است.

Screenshot_Doraemon.Nobitas.Treasure.Island.2018.720p.BluRay..mkv_www.download.ir

مشخصات انیمیشن :– ژانر: ماجرایی , خانوادگی , فانتزی– کارگردانان:  Kazuaki Imai– نویسنده:  Kazuaki Imai– صداگذاران:  Wasabi Mizuta, Megumi Ohara, Yumi Kakazu, Subaru Kimura– زمان انتشار:  2018– مدت زمان: 109 دقیقه– زبان:  ژاپنی،– ساخت کشور: ژاپن– لینک مرتبط:  IMDB

Doraemon Nobitas Treasure Island

Doraemon Nobitas Treasure Island The story of a ship is a captain named Doraeimon, who goes on a typical trip to an island in the west of the Caribbean, who, along with his friends, traveled to the island after crossing the seas to the island, but soon afterwards noticed It turns out that the island is not an ordinary island, and there are strange things that are sometimes more frightening than they would like to face it. Doraemon Nobitas Treasure Island was released in 2018. This is an animation in the genre of family, fantasy adventure, written by Kazuaki Imai in Japanese, in Japan for 109 minutes.

لینک دانلود