تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Ghost in the Shell

سرآغازی بر مجموعه های روح در پوسته، داستانی در سال 1995 طراحی و به آینده ایی دور اشاره دارد. در این انیمیشن می بینیم که در حالیکه در آینده ایی بسیار دور هستیم و دنیا در تسخیر تکنولوژی است، سال ۲۰۲۹ دنیا خیلی زیاد وابسته به اطلاعات شده است و تمام مردم وصل به شبکه شده اند جرم و جنایت توسط مزدوران از طریق نفوذ غیر مجاز به شبکه صورت میگیرد برای جلوگیری از این قضیه ها روبات هایی که مثل انسان هستن با قدرت خیلی زیاد ساخته شده اند که می توانند در هر لحظه به هر شبکه ای در دنیا وصل بشوند حالا یک روبات زن به کمک همکارش باید یک هکر مرموز و ماهر را پیدا و نابود کنند . انیمیشن Ghost in the Shell محصولی دیگر از کمپانی  Kôdansha, Bandai Visual Company است که در سال 1996  و در تاریخ 29 March 1996عرضه شد.  Kôdansha, Bandai Visual Company یک انیمیشن در رده اکشن, جنایی است که به نویسندگی Kazunori Itô, Shirow Masamune و در کشور انگلیس, ژاپن به مدت 83 دقیقه و به زبان ژاپنی ارائه شده است.

Ghost_In_The_Shell_1995_1080p__Download.ir.mp4 cover.www.download.ir

مشخصات انیمیشن : – ژانر: اکشن, جنایی– کارگردانان:  Kazunori Itô, Shirow Masamune– نویسنده:  Kazunori Itô, Shirow Masamune– صداگذاران:  Akio Ôtsuka, Atsuko Tanaka, Kôichi Yamadera, Yutaka Nakano– استودیو سازنده:  Kôdansha, Bandai Visual Company– زمان انتشار:  29 March 1996– مدت زمان: 83– زبان:  ژاپنی– ساخت کشور: انگلیس, ژاپن– لینک مرتبط:  IMDB

Ghost in the Shell

It is the year 2029. Technology has advanced so far that cyborgs are commonplace. In addition, human brains can connect to the internet directly. Major Motoko Kasunagi is an officer in Section 9, an elite, secretive police division that deals with special operations, including counter terrorism and cyber crime. She is currently on the trail of the Puppet Master, a cyber criminal who hacks into the brains of cyborgs in order to obtain information and to commit other crimes.

لینک دانلود