تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Ice Dragon: Legend of the Blue Daisies 2019

انیمیشن Ice Dragon: Legend of the Blue Daisies 2019 محصولی دیگر از کمپانی  Chelsea Road Productions است که در سال 2019  و در تاریخ 29 January 2019عرضه شد. در این انیمیشن می بینیم که در یک روستای دور افتاده در منطقه ایی یک دختر و پیرمردی تنها زندگی می کنند که بر باورهای قدیمی هستند که اژدها وجود دارد و این داستان ادامه پیدا می کند تا اینکه یک روز اژدهایی سر می رسد و آنان اژدها را از نزدیک می بینند. همین داستان موجب می شود که دختر جوان با اژدها دوست شده و داستان هایی زیبا را خلق کنند و به ماجراجویی بپردازند. Chelsea Road Productions یک انیمیشن در رده خانوادگی, ماجراجویی است که به نویسندگی Bruce W. Stacey و در کشور کانادا به مدت 70 دقیقه دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

www.download.ir_Ice_Dragon_Legend_of_the_Blue_Daisies_2018_720p__.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: خانوادگی, ماجراجویی– کارگردانان:  Bruce W. Stacey– نویسنده:  Bruce W. Stacey– صداگذاران:  Bill Bray, Justin Dubé, Mark Underdown, Rheal Rees– استودیو سازنده:  Chelsea Road Productions– زمان انتشار:  29 January 2019– مدت زمان: 70 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: کانادا– لینک مرتبط:  IMDB

Ice Dragon: Legend of the Blue Daisies 2019

A young girl and an old man are the only ones in a village who believe the old stories about dragons, and then a dragon arrives.

لینک دانلود