تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Izzie’s Way Home

انیمیشن سینمایی Izzie’s Way Home داستان ایزی یک ماهی صورتی رنگ کوچک است که در یک اکواریوم بزرگ زندگی می کند، روزی به دلیل علاقه یک کاپیتان کشتی به یک کشتی برده می شود و در آنجا وارد آب های آزاد و دریای وسیع می گردد. اکنون ایزی بی تجربه که تا قبل از ورود به دریا زندگی آرام و بی دغدغه ایی داشته است باید با مشکلات بزرگی همچون شکارچی ها، یافتن غدا و دوستان جدید دست و پنجه نرم کند. این ماجراها موجب می شود که زندگی ایزی پر از هیجان و تلاطم گردد. انیمیشن Izzie’s Way Home محصولی دیگر از کمپانی Izzie nyomában است که در سال 2016   و در تاریخ 17 May 2016عرضه شد. Izzie’s Way Home یک انیمیشن در رده ماجراجویی است که به نویسندگی Sasha Burrow و در کشور آمریکا به مدت 74 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

Izzies_Way_Home_2016_BluRay_720p_Download.ir.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: ماجراجویی– کارگردانان:  Sasha Burrow– نویسنده:  Sasha Burrow– صداگذاران:  Bonnie Dennison, Dawn Richard, Tori Spelling, Zack Ward– استودیو سازنده: Izzie nyomában– زمان انتشار:  17 May 2016– مدت زمان: 74 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Izzie’s Way Home

A constantly picked-on aquarium fish escapes her yacht home, unaware of the dangers that await her in the open ocean. With the help of other misfit sea creatures, she learns not only how to brave the perils of the deep, but how to be true to herself. She also finds Nemo.

لینک دانلود