تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی James and the Giant Peach

جیمز پسر کوچک داستان ما است که در عین کودکی باید با مشکلات بسیاری روبرو شود. پسرک یتیم را می فرستند تا با خانواده ای بدجنس زندگی کند.در طی این دوران او با یک هلوی بزرگ آشنا می شود و او به درون یک هلوی بسیار بزرگ می خزد و در آن با حشراتی سخن گو دوست می شود و آنان در طی سفر با ماجراهای عجیب و غریب و پرحادثه ای رو به رو می شوند و به این ترتیب «جیمز» بر ترس های درونی خود غلبه می کند انیمیشن James and the Giant Peach محصولی دیگر از کمپانی  Walt Disney Pictures است که در سال 1996  و در تاریخ 12 April 1996 عرضه شد.  یک انیمیشن در رده خانوادگی, ماجراجویی است که به نویسندگی Karey Kirkpatrick, Roald Dahl و در کشور آمریکا, انگلیس به مدت 79 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

James_And_The_Giant_Peach_1996_1080p__Download.ir.mp4 cover.www.download.ir

مشخصات انیمیشن : – ژانر: خانوادگی, ماجراجویی– کارگردانان:  Karey Kirkpatrick, Roald Dahl– نویسنده:  Karey Kirkpatrick, Roald Dahl– صداگذاران:  Jane Leeves, Joanna Lumley, Richard Dreyfuss, Simon Callow– استودیو سازنده:  Walt Disney Pictures– زمان انتشار:  12 April 1996– مدت زمان: 79– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا, انگلیس– لینک مرتبط:  IMDB

James and the Giant Peach

James' happy life at the English seaside is rudely ended when his parents are killed by a rhinoceros and he goes to live with his two horrid aunts. Daringly saving the life of a spider he comes into possession of magic boiled crocodile tongues, after which an enormous peach starts to grow in the garden. Venturing inside he meets not only the spider but a number of new friends including a ladybug and a centipede who help him with his plan to try and get to New York.

لینک دانلود