تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Jumbo

انیمیشن سینمایی Jumbo داستان در جنگل حیوانات فیلی است که از استعاد خاص برخوردار است و گوش های او جادویی است. داستان انمیشن جامبو در مورد فیل جوانی است که قادر است با گوش های خود پرواز کند. او با این گوش ها می تواند یک سیرک جذاب را نجات دهد. ماجرا از زمانی شروع می شود که صاحبان سیرک تصمیم می گیرند که روی یک طرح جدید برنامه ریزی کنند و به همین سبب دامبو و دوستانش پس به اسرار تاریکی پشت این سیرک می برند.  انیمیشن Jumbo محصولی دیگر از کمپانی incredible master است که در سال 2019  و در تاریخ 2 April 2019عرضه شد. Jumbo یک انیمیشن در رده انیمیشن، خانوادگی است که به نویسندگی James Snider و در کشور آمریکا به مدت 80 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

Jumbo_2019_720p_WEB-DL__www.download.ir.mkv (Copy)

مشخصات انیمیشن : – ژانر: انیمیشن، خانوادگی– کارگردانان:  James Snider– نویسنده:  James Snider– صداگذاران:  Maria Petrano, Thomas Carr– استودیو سازنده: incredible master– زمان انتشار:  2 April 2019– مدت زمان: 80 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Jumbo

Mr. Hollis is Bert's uncle and businessman. Mr. Hollis is unhappy with the fact that an elephant rivals his nephew, but he asks the jungle doctor for help. For Dr. Jumbo he writes a cursed prescription and Jumbo begins to lose his memory. Unable to remember even the simplest things, Jumbo wants to withdraw from the competition. But his friends prevent him and go to seek help from a dinosaur.

لینک دانلود