تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Justice League vs the Fatal Five

لیگ عدالت مقابل پنج کشنده داستان ابرقهرمانانی است که هر بار با یک سری تبهکار روبرو می شوند. این بار گروهی به نام پنج کشنده در زمان سفر کرده و اکنون به دنبال فانوس شهر متروپولیتن هستند و قهرمانان باید با داستان ها و ماجراجویی های این افراد که بی رحم و قاتل هستند مقابله کنند. انیمیشن Justice League vs the Fatal Five محصولی دیگر از کمپانی  Warner Bros. است که در سال 2019  و در تاریخ 30 March 2019عرضه شد.  Warner Bros. یک انیمیشن در رده علمی تخیلی, فانتزی است که به نویسندگی Alan Burnett, Eric Carrasco و در کشور آمریکا به مدت 90 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

Www.Download.ir_Justice_League_vs_the_Fatal_Five_2019_1080p_WEB-DL_.mkv_cover.www.download.ir

مشخصات انیمیشن : – ژانر: علمی تخیلی, فانتزی– کارگردانان:  Alan Burnett, Eric Carrasco– نویسنده:  Alan Burnett, Eric Carrasco– صداگذاران:  Diane Guerrero, Matthew Yang King, Noel Fisher, Tara Strong– استودیو سازنده:  Warner Bros.– زمان انتشار:  30 March 2019– مدت زمان: 90– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Justice League vs the Fatal Five

The Justice League battles the Fatal Five, (Tharok, Emerald Empress, Validus, Mano and the Persuader). Based on the characters created by Jim Shooter.

لینک دانلود