تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود انیمیشن سینمایی Lunacy

Lunacy انیمیشن سینمایی داستان جین برلوت است که پس از مرگ مادرش دچار مشکلات روانی و توهمات وهذیان ها می شود. او که به منظور درمان به یک بیمارستان منتقل می شود در آنجا با یک بیمار دیگر آشنا می شود که ادعا دارد که در قرن هجدهم میلادی زندگی می کند و نیز با یک پرستار خانم زیبا رو دوست می شود. او که در این مرحله عاشق پرستار می شود و پرستار ادعا می کند که به زور در این جا نگه داشته شده است. Lunacy در سال 2005 عرضه شد. این یک انیمیشن در ژانر درام, کمدی است که به نویسندگی Jan Svankmajer و به زبان انگلیسی و چکی، در کشور چک و به مدت 118 دقیقه ارائه شده است.

Lunacy.2005.aviscreenshot_

مشخصات انیمیشن : – ژانر: درام, کمدی – کارگردانان:  Jan Svankmajer – نویسنده:  Jan Svankmajer – صداگذاران:  Anna Geislerová, Jan Tríska, Martin Huba, Pavel Liska – زمان انتشار:  2005 – مدت زمان: 118 دقیقه – زبان:  انگلیسی، چکی – ساخت کشور: چک – لینک مرتبط:  IMDB

Lunacy

Lunacy is a cinematic animation of Jane Berlott's story that, after her mother's death, suffers from psychological problems and illusions and harassment. She was transferred to a hospital for treatment, where she became acquainted with another patient who claims to be living in the eighteenth century and is also fond of being a beautiful nurse. She loves the nurse at this stage, and the nurse claims to have been kept here forcibly. Lunacy was released in 2005. This is an animation in the genre of drama, a comedy written by Jan Svankmajer, in English and Czech, in Czech and for 118 minutes.

لینک دانلود