تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی My Little Pony The Movie 2017 با دوبله فارسی

به روز رسانی :

1396/08/13 - دوبله فارسی اضافه شد .

انیمیشن My Little Pony The Movie 2017 یکی از محبوب ترین انیمیشن هایی است که طی سال های اخیر توسط چندین شرکت بزرگ و معتبر به عنوان یک محصول سینمایی تولید و پخش شده است. این انیمیشن بر اساس یک انیمیشن سریالی با نام My Little Pony: Friendship Is Magic است که به نوعی، باز تولید عنوان قدیمی My Little Pony است که از سال 2010 تولید آن آغاز شده است. داستان این انیمیشن از این ماجراست که نیروهای تاریکی Ponyville را تهدید می کنند. از این رو، 6 دوست با نام های Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy, و Rarity در یک سفر بسیار جذاب و خطرناک با یکدیگر همسفر شده اند تا این موضوع را حل و فصل کنند. در این مسیر، آنها به Equestria روند؛ جائیکه با دوستان جدیدی آشنا می شوند. اما این نیروی سیاه بسیار قدرتمند است و این دوستان باید با استفاده از قدرت اتحاد و همدلی تمام تلاش خود را به کار گیرند تا خانه و کاشانه خود را نجات دهند.

سایر توضیحات: انیمیشن My Little Pony The Movie 2017 جزو عناوینی است که از روش های ساخت انیمیشن به صورت سنتی استفاده می کند. این روش البته طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد چرا که یاداور خاطرات قدیمی خواهد بود و حس و حالی نوستالژیک را تداعی می کند. این انیمیشن توسط Jayson Thiessen کارگردانی شده و نویسندگان آن نظیر Meghan McCarthy از شخصیت های اصلی داستان های پیشین هستند. این عنوان توسط شرکت 3 شرکت Lionsgate, Allspark Pictures, DHX Media در مراحل مختلفی پشتیبانی شده است.

My Little Pony The Movie 2017

مشخصات دیگر انیمیشن My Little Pony The Movie 2017 :

– کارگردان : Jayson Thiessen– نویسنده : Meghan McCarthy– سال تولید : 2017– کیفیت : 1080p WebRip – زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

My Little Pony The Movie 2017

لینک دانلود