تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Over the Hedge

انیمیشن سینمایی Over the Hedge داستان جنگلی است که در آن حیوانات بدلیل نبود غذاهای کافی به یک شیر بدهکار هستند، در این میان یک راکون نیز به شیر بدهکار است و میخواهد بدهی هایش را به شیر پس بدهد. پس فیلم داستان راکونی زیرک یک خانواده از حیوانات جنگلی ناهمنوع را گول می زند تا بدهی غذایی‌اش به یک خرس را، با دستبرد زدن به خانه‌های انسان‌ها، فراهم کرده و برگرداند و او در این میان چیزهایی هم در مورد خانواده داشتن یاد می گیرد و به سمت داشتن خانواده کشیده می شود. انیمیشن Over the Hedge محصولی دیگر از کمپانی  DreamWorks Animation است که در سال 2006  و در تاریخ 19 May 2006عرضه شد. Over the Hedge یک انیمیشن در رده فانتزی, کمدی, ماجراجویی است که به نویسندگی Karey Kirkpatrick, Tim Johnson و در کشور آمریکا به مدت 83 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

Over_the_Hedge_2006_BluRay_720p_Download.ir.mkv (Copy)

مشخصات انیمیشن : – ژانر: فانتزی, کمدی, ماجراجویی– کارگردانان:  Karey Kirkpatrick, Tim Johnson– نویسنده:  Karey Kirkpatrick, Tim Johnson– صداگذاران:  Bruce Willis, Garry Shandling, Steve Carell, Wanda Sykes– استودیو سازنده:  DreamWorks Animation– زمان انتشار:  19 May 2006– مدت زمان: 83 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Over the Hedge

RJ, a raccoon who needs food, accidentally takes food from a hungry bear named Vincent and he wants his food to be found in exactly the same place in a week. He finally finds that an animal family, with a tortoise named Verne as their leader, could help him restore the food from the suburbia, the gateway to the good life. But little does RJ know, there is a woman who has recently hired an exterminator to try to hunt them down.

لینک دانلود