تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Ploey: too chicken to fly

انیمیشن سینمایی Ploey: too chicken to fly داستان دسته ای از پرندگان است که در فصل های گوناگون سال به جاهای گوناگون دنیا سفر می کنند. دو پرنده تصمیم میگیرند از نقطه سرد به نقطه ای گرم در یک روستای کوچک و سرسبز مهاجرت کنند. آن ها زمانی که آنجا می رسند صاحب یک فرزند می شوند. اما مشکل اینجاست که زمانی که روستا وارد فصل سرما می شود پرنده کوچولو نمی تواند پرواز کند و می بایست زمستان را تحت هر شرایطی با کمک دوستان جدیدی که پیدا می کند پشت سر بگذارد تا در فصل بعدی خانواده او بازگردند و بتواند به کمک آنها با خانه بازگردد. شروع اصلی داستان دقیقا زمانی است که پرنده کوچولو داستان ما تنها در زمستان میبایست فصل جدید زندگی خود را آغاز کند انیمیشن Ploey: too chicken to fly محصولی دیگر از کمپانی  GunHil است که در سال 2018  و در تاریخ  2 February 2018عرضه شد. Ploey: too chicken to fly یک انیمیشن در رده فانتزی، خانوادگی، ماجراجویانه است که به نویسندگی Árni Ásgeirsson و در کشور ایسلند, بلژیک به مدت 83 دقیقه و به زبان انگلیسی, ایتالیایی, ایسلندی ارائه شده است.

Ploey_2018_1080p_BluRay__www.download.ir.mp4 (Copy)

مشخصات انیمیشن : – ژانر: فانتزی، خانوادگی، ماجراجویانه– کارگردانان:  Árni Ásgeirsson– نویسنده:  Árni Ásgeirsson– صداگذاران:  Debbie Chazen, Georgina Sutcliffe, John Stamos, Sean Astin– استودیو سازنده:  GunHil– زمان انتشار:   2 February 2018– مدت زمان: 83 دقیقه– زبان:  انگلیسی, ایتالیایی, ایسلندی– ساخت کشور: ایسلند, بلژیک– لینک مرتبط:  IMDB

Ploey: too chicken to fly

A plover chick has not learned to fly when his family migrates in the fall. He must survive the arctic winter, vicious enemies and himself in order to be reunited with his beloved one next spring.

لینک دانلود