تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن سینمایی Red Sonja: Queen of Plagues 2016

بانوی سرخ پوش که شیطان است بنابر قرضی که به پادشاه قلمرو بدهکار است به او قول می دهد که در مقابل ارتش قبلیه آنیستیا از سپاهیان پادشاه محافظت کند، او به همین منظور ارتش خود را فرا خوانده و به جنگ و حمایت ازپادشاه می رود. انیمیشن Red Sonja: Queen of Plagues 2016 محصولی دیگر از کمپانی  Shout! Factory است که در سال 2016  و در تاریخ 2 August 2016عرضه شد.  Shout! Factory یک انیمیشن در رده اکشن، ماجراجویی است که به نویسندگی Brian Ward و در کشور آمریکا-کانادا به مدت 74 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

_www.download.irRed_Sonja_Queen_of_Plagues_2016_BluRay_720p_.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: اکشن، ماجراجویی– کارگردانان:  Brian Ward– نویسنده:  Brian Ward– صداگذاران:  Misty Lee, Shannon Kingston, Rebecca Strom– استودیو سازنده:  Shout! Factory– زمان انتشار:  2 August 2016– مدت زمان: 74 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا-کانادا– لینک مرتبط:  IMDB

Red Sonja: Queen of Plagues 2016

To pay back her blood debt to a valiant king, Red Sonja, the She-Devil with a Sword, agrees to lead his doomed army to their certain death against the invading plague-ridden forces of Dark Annisia, Sonja's blood sister who's gone mad.

لینک دانلود