تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Ruben Brandt, Collector

یک سری از انسان ها از مشکلات روانی رنج می برند اما همین افراد آثاری را خلق می کنند که بسیار مهم و با ارزشند. در این میان و در این فیلم که درباره یک روانپزشک است که از کابوس هایی وحشتناک از آثار هنری او را عذاب میدهند ، او تصمیم میگیرد با کمک از چهار نفر از بیمارانش که دزدان حرفه ای هستند این آثار هنری را بدزدند زیرا معتقد است با از بین بردن این آثار ، کابوس ها نیز ناپدید میشوند، او را بعنوان “جمع کننده” میشناسند. انیمیشن Ruben Brandt, Collector محصولی دیگر از کمپانی  Ruben Brandt است که در سال 2018  و در تاریخ 15 February 2019عرضه شد. Ruben Brandt, Collector یک انیمیشن در رده اکشن,  جنایی است که به نویسندگی Milorad Krsti و در کشور مجارستان به مدت 96 دقیقه و به زبان انگلیسی، مجاری ارائه شده است.

Ruben_Brandt_Collector_2018_1080p__Download.ir_2.mp4 cover.www.download.ir

مشخصات انیمیشن : – ژانر: اکشن, جنایی– کارگردانان:  Milorad Krsti– نویسنده:  Milorad Krsti– صداگذاران:  Csaba Márton, Gabriella Hámori, Iván Kamarás, Zalán Makrancz– استودیو سازنده:  Ruben Brandt– زمان انتشار:  15 February 2019– مدت زمان: 96 دقیقه– زبان:  انگلیسی، مجاری– ساخت کشور: مجارستان– لینک مرتبط:  IMDB

Ruben Brandt, Collector

A psychotherapist suffers violent nightmares inspired by legendary works of art. Four of his patients, expert thieves, offer to steal the works, since he believes that once he owns them, the nightmares will disappear. He becomes a wanted criminal know as "The Collector". Who will dare to catch him and his gang?

لینک دانلود