تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن سینمایی Sabrina the Teenage Witch in Friends Forever 2002 دوبله شده

سابرینا دختری است که موهبتی خاص دارد، او نیمه جادوگر و نیمه وجودش را مرگ در بر گرفته است و این خطر بزرگی برای اطرافیان او است. او که پس از بزرگ شدن در قسمت اول داستان اکنون به مدرسه جادوگری رفته است باید این راز خود را پنهان کند چرا که این راز برای دوستان و مدیران او پذیرفته نیست. اکنون سابرینا در کنار قدرت های خاص خود باید هم قدرت های جدید را بیاموزد و هم خود را به دوستان مدرسه اش اثبات کند. انیمیشن Sabrina the Teenage Witch in Friends Forever 2002 محصولی دیگر از کمپانی  DIC Entertainment است که در سال 2002  و در تاریخ 6 October 2002عرضه شد.  DIC Entertainment یک انیمیشن در رده خانوادگی ، ماجراجویی است که به نویسندگی Scott Heming و در کشور آمریکا به مدت 74 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

Sabrina.the.Teenage.Witch.in.Friends.Forever.2002.DVDRip.Farsi.Dubbed_2.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: خانوادگی ، ماجراجویی– کارگردانان:  Scott Heming– نویسنده:  Scott Heming– صداگذاران:  Britt McKillip, Jay Brazeau, Bettina Bush– استودیو سازنده:  DIC Entertainment– زمان انتشار:  6 October 2002– مدت زمان: 74 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Sabrina the Teenage Witch in Friends Forever 2002

Sabrina is off to Witch Academy and Sabrina has a secret that makes her fear she'll never be accepted at her new school... or in life. She's half-witch and half-mortal. Now, Sabrina has to prove to her teachers, classmates, family and most importantly, to herself that she belongs.

لینک دانلود