تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی SINBAD: Legend of the seven seas 2003

انیمیشن SINBAD: LEGEND OF THE SEVEN SEAS 2003 محصولی دیگر از کمپانی DreamWorks و در کشور آمریکا است که در سال 2003  و در تاریخ 2 July 2003 عرضه شد. در این انیمیشن می بینیم که به دنبال سفرهای عجیب و غریب که سندباد انجام میدهد این بار به سرزمینی می رسد که به سرزمین پادشاه 7 دریا مشهور است. سندبار در این سفر سندباد باید به سرزمین کودکی خود بازگشته و خدای اوریس را که کتاب مهمی را دزدیده است پیدا و همزمان نیز شاهزاده پروتئوس  را نجات دهد . این انیمیشن که یک انیمیشن در رده کمدی, ماجراجویی است که به نویسندگی Patrick Gilmore, Tim Johnson و در مدت انگلیسی  و به زبان 85 دقیقه است.

Sinbad Legend Of The Seven Seas (2003) 720p BluRay.mp4

مشخصات انیمیشن : – ژانر: کمدی, ماجراجویی– کارگردانان:  Patrick Gilmore, Tim Johnson– نویسنده:  John Logan– صداگذاران:  Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, Joseph Fiennes, Michelle Pfeiffer– استودیو سازنده: DreamWorks– زمان انتشار:  2 July 2003– مدت زمان: 85 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

A Persian sailor named Sinbad is on a quest to find the magical legendary Book of Peace, a mysterious artifact that Eris, the Greek wicked goddess of chaos, has ultimately framed him for stealing! If he fails on this quest, his childhood friend Prince Proteus of Syracuse will take Sindbad's death penalty, while Eris gains a desired foothold of power in the world of mortals.

لینک دانلود