تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Sprung! The Magic Roundabout

Sprung! The Magic Roundabout انیمیشن سینمایی داستان دو سگ است که پس از منجمد شدن چرخ و فلک شهر توسط یک جادوگر خبیث و اسیر شدن صاحبشان در این چرخ و فلک سعی در نجات صاحب خود دارند. در این میان این دو سگ نیاز به نقشه و دوستان و ابزار دارند که هم بتوانند جادگر خبیث را دستگیر و نز صاحب خود را آزاد کنند. پس به دنبال نیازهای خود با دیگر حیوانات دوست شده و برای آزادی صاحب خود اقدام می کنند. Sprung! The Magic Roundabout محصولی دیگر از کمپانی Action Synthese است که در سال 2005 و در تاریخ 2 February 2005عرضه شد. Sprung! The Magic Roundabout یک انیمیشن در رده فانتزی, کمدی, ماجراجویی است که به نویسندگی Dave Borthwick, Jean Duval و در کشور انگلیس، فرانسه به مدت 85 دقیقه و به زبان انگلیسی، فرانسویی ارائه شده است.

Sprung_The_Magic_Roundabout_2005_BluRay_720p_Download.ir.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: فانتزی, کمدی, ماجراجویی– کارگردانان:  Dave Borthwick, Jean Duval– نویسنده:  Dave Borthwick, Jean Duval– صداگذاران:  Jim Broadbent, Joanna Lumley, Lee Evans, Tom Baker– استودیو سازنده:  Action Synthese– زمان انتشار:  2 February 2005– مدت زمان: 85 دقیقه– زبان:  انگلیسی، فرانسویی– ساخت کشور: انگلیس، فرانسه– لینک مرتبط:  IMDB

Sprung! The Magic Roundabout

Dougal, a shaggy, candy-loving puppy, embarks on a dangerous journey with a group of friends in an effort to imprison their oppressor, the evil ice sorcerer Zeebad (Zebedee's evil twin). The world is placed in mortal danger as Zeebad wants to freeze everything there is; Dougal and his friends must recover three diamonds in order to stop him.

لینک دانلود