تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن سینمایی Starship Troopers: Invasion 2012

انیمیشن Starship Troopers: Invasion 2012 محصولی دیگر از کمپانی  Sola Digital Arts است که در سال 2012  و در تاریخ  21 July 2012عرضه شد.  Sola Digital Arts یک انیمیشن در رده اکشن ، انیمیشن ، علمی-تخیلی است که به نویسندگی Shinji Aramaki و در کشور ژاپن به مدت 89  دقیقه و به زبان ژاپنی ارائه شده است. در این انیمیشن می بینیم که آلیسا به همراه سربازان خود وارد قلعه کیسی می شود و سعی دارد تا بازماندگان را نجات داده و حشرات موزی و مزاحم را بکشد و این حشرات از وجود آنها با خبر شده و زودتر از آنها برای آنان تله و دام می گذارند، در این میان آلیسا که فرمانده است باید مواظب حرکات دشمن و نیز طرح ریزی حمله برای نابودی آنان باشد، آلیس در بخشی از داستان آسیب می بیند اما دوباره به فرماندهی ادامه می دهد.

Starship.Troopers.Invasion.2012.720p.YIFY.mp4

مشخصات انیمیشن : – ژانر: اکشن ، انیمیشن ، علمی-تخیلی– کارگردانان:  Shinji Aramaki– نویسنده:  Shinji Aramaki– صداگذاران:  Luci Christian, David Matranga, Justin Doran– استودیو سازنده:  Sola Digital Arts– زمان انتشار:   21 July 2012– مدت زمان: 89– زبان:  ژاپنی– ساخت کشور: ژاپن– لینک مرتبط:  IMDB

Starship Troopers: Invasion 2012

A black op has gone terribly wrong. Now, Captain Carmen Ibanez and a hardcore trooper famed as Major Henry "Hero" Varro must lead a team of battle-weary troopers to find the missing ship and discover what went wrong.

لینک دانلود