تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی The Jungle Bunch: The Movie 2011

موریس یک بپه پنگوئن است که در خیال خود یک ببر است و در قطب جنوب زندگی می کند. در قطب جنوب، دریاها یک قانون ترور برای پنگوئن ها را ایجاد می کنند. پس حیوانات در صدد راهی برای مقابله با این قانون که توسط گراز ماهی اجرا می شود می گردد. در این میان دو نفر به نام های تامی و خواهر او به سوی اکوتور سفر می کنند، جایی که افسانه می گوید جنگجوی پنگوئن جنگل و شش همراهش زندگی می کنند، که می تواند آنها را نابود کند. موریس جوجه پنگوئن پرنده اما با تفکرات ببری  است و از کار کردن و کمک به دیگران لذت می برد. پنگوئن ها به امید اینکه موریس به آنها کمک کند که براساس افسانه ها یک جنجگوی نیکوکار است به دنبال او رفته و از او کمک می خواهند.آنها حیوانات را استخدام می کنند که بتوانند به آنها کمک کنند. پس از استخدام گوریل ، جنگجو فرد، قورباغه ها باب و آلو را همراه با گیلبرت به سفر خود می برند و با او همسفر می شوند. درمیانه های راه آنها  همدیگر را ملاقات و خفاش را نیز استخدام می کنند.در نهایت پس از یک سفر طولانی، آنها به قطب جنوب می رسند و گرگ های غول پیکر را شکست می دهند.

_Animation.all

مشخصات انیمیشن : The Jungle Bunch: The Movie 2011– ژانر : انیمیشن، ماجراجویی، خانوادگی– کارگردانان : David Alaux, Éric Tosti– نویسنده : David Alaux, Éric Tosti– استودیو سازنده :  The Jungle Bunch– زمان انتشار :  December 31, 2011– مدت زمان :  58 دقیقه– زبان : انگلیسی– ساخت کشور : آمریکا– لینک مرتبط :  IMDB

The Jungle Bunch: The Movie 2011

At the South Pole, the walruses install a rule of terror for the penguins. Tommy and his sister travel to the Equator, where legend says a jungle 'penguin warrior' and his six companions live, who can come rescue them. Tiger-striped bird 'tiger' Maurice is flattered and accepts the task. After recruiting gorilla Miguel, warthog Fred, frogs Bob and Al plus tarsier Gilbert, they set out. On the way they meet and recruit bat Batricia. After a long journey, they arrive in Antarctica and take on the giant bullies.

لینک دانلود