تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن سینمایی The Lego Movie 2: The Second Part

انیمیشن سینمایی The Lego Movie 2: The Second Part داستان “انیمیشن لگو ۲” داستان نسخه اول این سری را درست پنج سال بعد روایت می کند. همه چیز در این پنج سال عالی و فوق العاده بوده است، اما ناگهان شهروندان متوجه تهدید جدیدی برای شهر خود می شوند. مهاجمینی با نام Lego Duplo از فضا به شهر حمله کرده اند و همه چیز را که سر راهشان می بینند نابود می کنند. این تخریب چنان سریع است که دیگر مجال بازسازی را برای شهروندان نمی دهد. این مهاجمین با بمب گذاری سعی می کنند که فین و بیانکا جنگجویان شهر را از مهلکه دور کنند و کارهای خرابکاری خودشان را انجام دهند. این مصیبت همه شهروندان را با مشکل روبرو کرده است و به نوعی یک آخرالزمان لگویی را پدید آورده است. نبرد بین نیروهای شهر و ارتش Duplo همچنان برقرار است و باید دید که چه سرنوشتی در انتظار شهروندان خواهد بود انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part محصولی دیگر از کمپانی Sony است که در سال 2019  و در تاریخ 8 February 2019عرضه شد. The Lego Movie 2: The Second Part یک انیمیشن در رده ماجراجویی، اکشن است که به نویسندگی Christopher Miller, Phil Lord و در کشور آمریکا به مدت 107 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

The_Lego_Movie_2_The_Second_Part_2019_BluRay_720p_Download.ir.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: ماجراجویی، اکشن– کارگردانان:  Christopher Miller, Phil Lord– نویسنده:  Christopher Miller, Phil Lord– صداگذاران:  Chris Pratt, Elizabeth Banks, Tiffany Haddish, Will Arnett– استودیو سازنده: Sony– زمان انتشار:  8 February 2019– مدت زمان: 107 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

The Lego Movie 2: The Second Part

It's been five years since everything was awesome and the citizens are facing a huge new threat: Lego Duplo invaders from outer space, wrecking everything faster than they can rebuild.

لینک دانلود