دانلود انیمیشن سینمایی Trolls Holiday 2017

انیمیشن Trolls Holiday 2017 محصولی دیگر از کمپانی DreamWorks Animation است که در سال 2017  و در تاریخ  24 Novemberعرضه شد. DreamWorks Animation یک انیمیشن در رده کمدی، فانتزی، موزیکال است که به نویسندگی  Joel Crawford و در کشور آمریکا به مدت 55 دقیقه دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است. در این انیمیشن می بینیم که ملکه ترول ها که حیوانات کوچکی در دهکده ایی در دل جنگل هستند متوجه می شود که ترول ها در طول سال هیچگونه تعطیلاتی ندارند، به همین دلیل سعی میکند که برای ترول ها تعطیلاتی را ایجاد کنند به همین دلیل به دوستان نزدیک خود می سپارد که بتوانند بهانه ایی برای این تعطیلات فراهم کنند. ترول های روستا نیز که همگی در پی کار و ساخت و ساز هستند با این تصمیم ملکه خوشحال شده و مقدمات یک تعطیلات و جشن را فراهم می کنند.

 مشخصات انیمیشن : – ژانر: کمدی، فانتزی، موزیکال– کارگردانان:   Joel Crawford– نویسنده:   Joel Crawford– صداگذاران:  Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel– استودیو سازنده: DreamWorks Animation– زمان انتشار:   24 November– مدت زمان: 55 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Trolls Holiday 2017

When the Queen of the Trolls, Poppy, finds out that the Bergens do not have holidays, she enlists help from her friends, Branch and the Snack Pack, to help her bring holidays to the Bergens.

لینک دانلود