تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Up And Away

Up And Away انیمیشنی است که روایت یک پسر بچه بازیگوش را روایت می کند که از پدر بزرگش قالیچه ایی پرنده را قرض گرفته تا به دنیا گردی بپردازد اما در عوض باید یک قطعه الماس بسیار گران بها را پیدا کند. پس او به این سفر می رود. اما در این میان یک سلطان خبیث قصد دارد که قالیچه را از پسرک بدزد و برای دزدیدن آن راه های بسیاری را امتحان می کند. Up And Away در سال 2018 عرضه شد. این یک انیمیشن در ژانر خانوادگی , ماجرایی است که به نویسندگی Karsten Kiilerich و به زبان انگلیسی و دانمارکی، در کشور دانمارک و به مدت 81 دقیقه ارائه شده است.

Screenshot_Up.And.Away.2018.720p.WEB-DL..mkv_www.download.ir

مشخصات انیمیشن : – ژانر: خانوادگی , ماجرایی– کارگردانان:  Karsten Kiilerich– نویسنده:  Karsten Kiilerich– صداگذاران:  Eoin McCormick, Marcus Lamb, Gary Cooke, Dermot Magennis– زمان انتشار:  2018– مدت زمان: 81 دقیقه– زبان:  انگلیسی، دانمارکی– ساخت کشور: دانمارک– لینک مرتبط:  IMDB

Up And Away

Up And Away is an animation that narrates the story of a playful boy who borrowed from his grandfather a carpet rug to make the world, but instead should find a very expensive diamond piece. So he goes on this trip. But in the meantime, a wicked sultan plans to kill a rug from a boy and he tries to steal it. Up And Away was released in 2018. This is an animation in the genre of family, an adventure written by Karsten Kiilerich, in English and Danish, in Denmark for 81 minutes.

لینک دانلود