تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Wicked City

انیمیشن سینمایی Wicked City را می توان سرآغاز انیمیشن ها در خصوص دنیاهای تاریک دانست. این انیمیشن در زمان انتشار خود جزو بهترین و پر بیننده ترین انیمیشن ها با تم دنیاهای ماورا بود. داستان در طی قرنها تعداد بسیار کمی از انسان ها از موجودیت “دنیای تاریک” مطلع هستند. قرن ها است که قراردادی برای حفظ صلح مابین دو طرف منعقد می شود و هر چند صد سال یک بار این قرارداد با توجه به شرایط زمانی مورد بازبینی قرار گرفته و مجددا مابین دو طرف منعقد می شود اما این بار گروهی با نام “The Radicals” عزم را جزم کرده تا به هر طریق ممکن از انعقاد قرار جدید جلوگیری کندو به همین دلیل دنیا در بحرانی جدید فرو می رود. انیمیشن Wicked City محصولی دیگر از کمپانی  Japan Home Video (JHV) است که در سال 1933  و در تاریخ 20 August 1993عرضه شد. Wicked City یک انیمیشن در رده ترسناک, فانتزی است که به نویسندگی Hideyuki Kikuchi, Yoshiaki Kawajir و در کشور ژاپنی به مدت  82 دقیقه و به زبان ژاپنی، انگلیسی ارائه شده است.

Wicked_City_1987_720p_BluRay_Download.ir.mp4

مشخصات انیمیشن : – ژانر: ترسناک, فانتزی– کارگردانان:  Hideyuki Kikuchi, Yoshiaki Kawajir– نویسنده:  Hideyuki Kikuchi, Yoshiaki Kawajir– صداگذاران:  Ichirô Nagai, Takeshi Aono, Toshiko Fujita, Yûsaku Yara– استودیو سازنده:  Japan Home Video (JHV)– زمان انتشار:  20 August 1993– مدت زمان:  82 دقیقه– زبان:  ژاپنی، انگلیسی– ساخت کشور: ژاپنی– لینک مرتبط:  IMDB

Wicked City

There has been peace between the worlds of the mortals and the supernatural for centuries, but the balance is now being threatened. The Radical elements from the Supernatural world are crossing over into the mortal universe for the purpose of destroying the peace forever!

لینک دانلود