تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Zombillenium

انیمیشن سینمایی Zombillénium داستان دنیایی است که در آن هیولاها زندگی می کنند اما با رسیدن به فضل هالووین آنها بدون هر گونه تغییر چهره به صورت کاملا واقعی به میان مردم می آیند اما مردم از داستان آنها بی خبرند. در شب هالوین که بسیاری از هیولاها بیرون و به میان مردم می آیند. هکتور پسر کنجکاوی است که به داستان این موجودات عجیب پی می برد و در صدد این است که دیگران نیز از وجود این موجودات اگاه شوند. انیمیشن Zombillénium محصولی دیگر از کمپانی  Maybe Movies است که در سال 2017  و در تاریخ 18 October 2017عرضه شد. Zombillénium یک انیمیشن در رده فانتزی, کمدی است که به نویسندگی Alexis Ducord, Arthur de Pins و در کشور بلژیک, فرانسه به مدت 78 دقیقه و به زبان فرانسوی ارائه شده است.

Zombillenium_2017_720p_BluRay_Download.ir.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: فانتزی, کمدی– کارگردانان:  Alexis Ducord, Arthur de Pins– نویسنده:  Alexis Ducord, Arthur de Pins– صداگذاران:  Alain Choquet, Alexis Tomassian, Emmanuel Curtil, Kelly Marot– استودیو سازنده:  Maybe Movies– زمان انتشار:  18 October 2017– مدت زمان: 78 دقیقه– زبان:  فرانسوی– ساخت کشور: بلژیک, فرانسه– لینک مرتبط:  IMDB

Zombillénium

Zombillenium, the Halloween theme park, happens to be the one place on earth where real monsters can hide in plain sight. When Hector, a human, threatens to disclose the true identity of his employees, the Vampire Park Manager has no other choice but to hire him. To see his daughter, Hector must escape from his Zombies and Werewolves coworkers.

لینک دانلود