دانلود انیمیشن شرک 2001 Sherek با دوبله فارسی گلوری و زبان اصلی

انیمیشن شرک محصول سال 2001 کمپانی دریم ورکز می باشد . این انیمیشن زیبا در سال 2002 موفق به کسب جایزه اسکار در بخش بهترین انیمیشن سال شد . هم چنین این کارتون از نگاه انجمن فیلم آمریکا به عنوان یکی از 10 انیمشن برتر در سبک خودش قرار گرفته است . خلاصه ای از داستان این کارتون : شرک غول سبز رنگی است که در جنگل زندگی می کند . روزی نگهبانان پادشاه به طور اتفاقی در جنگل او را پیدا می کنند و از ترسشان فرار می کنند . اما پادشاه از شرک می خواهد که شاهزاده فیونا را از قصر اژدها نجات بدهد تا حکم خانه اش را به او بدهد . شرک همراه با الاغی که قادر است صحبت کند به قصر اژدها می روند تا شاهزاده فیونا را نجات دهند و … تصاویری از این انیمیشن :
2001 Sherek
2001 Sherek
2001 Sherek
2001 Sherek
  ژانر : انیمیشن کارگردانان : Andrew Adamson , Vicky Jenson کیفیت :  720p , 1080p زبان : انگلیسی  و فارسی زیر نویس فارسی : دارد زمان : 90 دقیقه منبع : IMDB  

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

  دانلود انیمیشن شرک 2001 Sherek با دوبله فارسی گلوری و زبان اصلی  با لینک مستقیم از دانلود فارسی 
لینک دانلود