تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی 2005 Action Man X Missions با دوبله گلوری

انیمیشن کارتونی 2005 Action Man X Missions با دوبله گلوری ، یک انیمیشن کارتونی در سبک اکشن ماجراجویی می باشد ، که در سال 2005 توسط کمپانی Reel FX Creative Studios ساخته شده است . کارگردانی این فیلم مستند بر عهده Dale Carman بوده است ، که یکی از کارگردانان موفق در زمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد . داستان این انیمیشن کارتونی در رابطه با دکتر ایکس شیطانی می باشد ، که مثل همیشه نقشه ای برای نابودی دنیا و تمام انسان های موجود در آن را دارد . در این قسمت دکتر ایکس با کمک یک تکنولوژی جدید و ناشناخته قصد دارد ، انسان های بیگناه را تبدیل به موجوداتی شیطانی و زهر آگین کند و با کمک آنها تمام دنیا را تحت فرمان خود در آورد . در همین حین اکشن من و دوستانش که به تازگی متوجه نقشه جدید و شیطانی دکتر اکس شده اند ، در حال کشیدن نقشه ای برای مقابله با این نقشه های شیطانی هستند و متوجه می شوند ، که برای مقابله با دکتر اکس به کمک احتیاج دارند . انیمیشن کارتونی 2005 Action Man X Missions با دوبله گلوری یک انیمیشن زیبا با حظور شخصیت اکشن من می باشد .

تصاویری از انیمیشن کارتونی 2005 Action Man X Missions با دوبله گلوری

دانلود انیمیشن کارتونی 2005 Action Man X Missions با دوبله گلوری
دانلود انیمیشن کارتونی 2005 Action Man X Missions با دوبله گلوری
مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – خوانوادگی– کارگردان : Butch Lukic– شرکت سازنده : Reel FX Creative Studios– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 90 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720Bluray– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : بزودی

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

  
لینک دانلود