تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن کارتونی Barbie and Three Musketeers با دوبله گلوری

انیمیشن کارتونی Barbie and Three Musketeers با دوبله گلوری ، یک فیلم کارتونی در سبک خوانوادگی می باشد که در سال 2009 ساخته شده است . کورنی یک مزرعه دار جوان می باشد ، که همیشه آرزوی شمشیر باز شدن را در سر می پروراند . یک روز او به همراه نامه ای از سوی یکی از دوستان پدرش که شمشیر باز ماهری می باشد ، به سمت پاریس می رود تا بتواند به آرزوی دیرین خود جان ببخشد . او با این هدف وارد پاریس شد که تبدیل به افسانه ای میان مردم فرانسه شود ، اما به زودی دریافت که تبدیل شدن به یک شمشیر باز افسانه ای کار ساده ای نیست . افراد قصر و سایر شمشیر بازان او را مسخره می کردند و پس از چند روز او تبدیل به یکی از خدمتکاران قصر شد . او در آنجا با چند خدمتکار دیگر آشنا شد ف که انها نیز با آرزوی شمشیر باز شدن به فرانسه آمده بودند ، اما آرزوی آنها تبدیل به یک کابوس شده بود . در ادامه ویویکا ، آرامینا و رنه به همراه کورنی تصمیم می گیرند که به آرزوی خود جامع عمل بپوشانند . انیمیشن کارتونی Barbie and Three Musketeers با دوبله گلوری یک انیمیشن کارتونی زیبا در رابطه با شخصیت باربی می باشد .

تصاویری از انیمیشن کارتونی Barbie and Three Musketeers با دوبله گلوری

Barbie.and.the.Three.Musketeers.DVDRip.480.www.download.ir

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – خوانوادگی– کارگردان : William Lau– تهیه کننده : Lori Forte– نویسنده : Amy Wolfram– شرکت سازنده : Mattel Entertainment– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2009– مدت زمان : 81 دقیقه– زبان پخش : فارسی – گلوری– کیفیت نمایش : 480dvdrip– فرمت فایل : Mkv– زیرنویس فارسی : ندارد

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

  
لینک دانلود