تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن کارتونی Barbie Spy Squad 2016

به روز رسانی :

1395/01/16 نسخه 1080p Bluray و 720p Bluray به همراه زیرنویس فارسی اضافه شد.

Barbie Spy Squad 2016 در سال 2016 توسط کمپانی Playground Productions ساخته شده است . کارگردانی فیلم Barbie Spy Squad 2016 انیمیشن بر عهده Andrew Tan بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure و Barbie: Life in the Dreamhouse را درکارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . اندرو تان یکی از کارگردانان جوان و با انگیزه هالیوود می باشد که در تمام آثارش سعی داشته است توجه خاصی به ارزش های انسانی داشته باشد در این اثر نیز کودکان با مفاهیمی چون از خود گذشتگی ، دوستی ، عشق ، فاداری ، صداقت و انسانیت آشنا می شوند که این موارد خود برای کودکان بسیار مهم می باشند و آموزش آن به کودکان باعث رشد و تربیت بهتر کودکان می شود .

خلاصه داستان : باربی و خواهرانش همیشه در آرزوی یک ماجراجویی بزرگ بوده اند اما هیچ گاه این فرصت نسیب آنها نشده است و آنها همیشه از هرفرصتی برای اینکه بتوانند به این آرزوی خود دست یابند استفاده می کنند . باربی از کودکی به کلاس های ژیمناستیک علاقه داشته است و به این کلاس ها می رفته است و در آنجا دوستان زیادی دارد همه چیز زندگی باربی معمولی و نورمال به پیش می رفت تا اینکه یک روز یک شخص مرموز وارد زندگی باربی می شود و به او می گوید که او این فرصت را دارد تا وارد یک سازمان مخفی امنیتی بشود و با جرم و جنایت مبارزه کند و در نتیجه این کار دنیا را به مکانی امن تر تبدیل کند باربی که در تمام عمرش بدنبال چنین فرصتی بوده است به سرعت قبول می کند و تبدیل به یک مامور مخفی می شود قافل از اینکه این ماجراجویی یک ماجراجویی خطرناک می باشد .

Barbie Spy Squad 2016

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی– کارگردان : Andrew Tan– شرکت سازنده : Playground Productions– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 75 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p Bluray & 720p Bluray– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– پیوند : IMDB

Barbie Spy Squad 2016

لینک دانلود