تبلیغات
تبلیغات

دانلود کارتون Howard Lovecraft And the Frozen Kingdom 2016

به روز رسانی :

1395/10/15 کیفیت 720p & 1080p بلوری اضافه شد .

Howard Lovecraft And the Frozen Kingdom 2016 نام انیمیشن سینمایی ساخت استودیوی Arcana Studio می باشد . Howard Lovecraft جوان به همراه مادر خود ماجراجویی با رفتن به سمت Butler Sanitarium آغاز می کنند . هدف آنها از این سفر دیدن پدرش Winfield Lovecraft می باشد . پدر هاوارد دچار بیماری است به خاطر کاری که سال ها پیش از روی عصبانیت انجام داده است . او دچار بیماری پارانویا و ترس است او ملتمسانه از پسر خود می خواهد تا کتابی که او نباید هیچ وقت آن را می خوانند را از بین ببرد . هاوارد در طول این فرآیند هیچ ترسی از خود نشان نمی دهد بلکه همراه با یک جایزه کوچک که توسط پدرش ساخته شده بود و یک ستاره کاغذی بود به خانه باز می گردد . اما زمانی که به خانه می رسد به خاطر کنجکاوی بیش از حد خود به سمت کتاب رفته تا آن را بخواند . او به سمت تاریکی کشانده می شود جایی که پر از جادو و فریب است . کتاب نام مکانی به اسم R’yleh را به او می دهد جایی که پر از کابوس و داستان های پری می باشد .

دانلود انیمیشن کارتونی Howard Lovecraft And the Frozen Kingdom 2016

سایر توضیحات : کارتون Howard Lovecraft And the Frozen Kingdom 2016 توسط Sean Patrick O’Reilly کارگردانی و نویسندگی شده است . O’Reilly که بیشتر در حرفه تهیه کنندگی فعالیت داشته است در سمت کارگردان تنها چهار کار در کارنامه ی هنری خود دارد که می توان از Pixies و Kagagi به عنوان کارهای او نام برد . از افرادی که در این کارتن  جذاب به صداگذاری پرداخته اند می توان از Ron Perlman , Christopher Plummer و Alison Wandzura نام برد .

دانلود انیمیشن کارتونی Howard Lovecraft And the Frozen Kingdom 2016

مشخصات انیمیشن سینمایی Howard Lovecraft And the Frozen Kingdom 2016 :

– ژانر : انیمیشن– کارگردانان : Sean Patrick O’Reilly– نویسنده : Sean Patrick O’Reilly– شرکت سازنده : Arcana Studio– محصول کشور : کانادا– تاریخ انتشار : 8 اکتبر 2016– مدت زمان : 83 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  HDRip – فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

Howard Lovecraft And the Frozen Kingdom 2016

لینک دانلود