دانلود انیمیشن کارتونی Poohs Grand Adventure با دوبله گلوری

انیمیشن کارتونی Poohs Grand Adventure با دوبله گلوری ، یک فیلم انیمیشن در سبک کمدی می باشد که در سال 1997 بوسیله کمپانی بزرگ Walt Disney Pictures ساخته شده است . داستان این فیلم انیمیشن در اخرین روز تابستان آغاز می شود . کریستوفر روبین خبرهای بدی شنیده است و قادر نیست که این خبر ها را برای دوستش وینی تعریف کند ، به همین دلیل او را نصیحت می کند و می گوید تو شجاع تر ، قوی تر و باهوش تر از انکه به نظر می آید هستی ، اما پو کاملا متوجه منظور او نشد . فردای ان روز پو یک ظرف بزرگ عسل به همراه یک یادداشت پیدا کرد ، اما نتوانست یادداشت را بخواند زیرا بر روی آن عسل ریخته بود ، پو که کنجکاو شده بود و می خواست متن را بخواند ، پیش تمام دوستانش رفت و از انها سوال کرد تا فردی را پیدا کند ک قادر به خواندن متن باشد ، اما هیچ کدام از دوستانش نتوانستند متن را بخوانند . در ادامه پو متوجه حقیقت مهم و هیجان انگیزی می شود . انیمیشن کارتونی Poohs Grand Adventure با دوبله گلوری یکی از بهترین انیمیشن های ساخته شده بر اساس شخصیت پو می باشد .

تصاویری از انیمیشن کارتونی Poohs Grand Adventure با دوبله گلوری

Winnie.the.Poohs.most.Grand.Adventure.480.www.download.ir.mkv_thumbs_[2015.01.06_15.45.10]

مشخصات دیگر : – ژانر : انیمیشن – کمدی – ماجراجویی – کارگردان : Karl Geurs – شرکت سازنده : DisneyToon Studios – تهیه کننده : Karl Geurs – نویسنده : Carter Crocker – صدا پیشگان : Jim Cummings – John Fiedler – Ken Sansom – محصول کشور : ایالات متحده – تاریخ انتشار : 5 آگست 1997 – مدت زمان : 75 دقیقه – زبان پخش : فارسی – دوبله گلوری – کیفیت نمایش : 480Hdrip – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : ندارد  

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

لینک دانلود