تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Quest for Zhu 2011

Quest for Zhu 2011 در سال 2011 توسط کمپانی Cepia ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Bob Doucette بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Choose Your Own Adventure: The Abominable Snowman و Bratz: Pampered Petz را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : این فیلم انیمیشن در رابطه با چهار همستر کوچک و مهربان می باشد ، که سال هاست در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با خوبی و خوشی به تفریح و سرگرمی می پردازند . یک روز آنها متوجه می شوند که مکانی جادویی و رویایی به نام قصر  ژو در دوردست ها وجود دارد که افراد با مراجعه به آنجا زندگی شاد خواهند داشت و به تمام آرزوهایشان خواهند رسید . در ادامه این چهار همستر دوست داشتنی که آقای اسکویگل ، چانک ، نام نام و بد بو نام دارند راهی سفری شگفت انگیز و پر از مخاطره می شوند .

    دانلود انیمیشن کارتونی Quest for Zhu 2011

مشخصات دیگر این انیمیشن :– ژانر : انیمیشن درام– کارگردان : Bob Doucette– شرکت سازنده : Cepia– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2011– مدت زمان : 72 دقیقه– فرمت پخش : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود