تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Rugrats Snow White با دوبله گلوری

انیمیشن کارتونی Rugrats Snow White با دوبله گلوری ، یک انیمیشن کارتونی در رابطه با خوانواده روگارت ها می باشد . این انیمیشن که بوسیله Arlene Klasky ، Gábor Csupó و Paul Germain برای شبکه Nickelodeon ساخته شده است . این فیلم انیمیشن بر روی تعدادی کودک شیطان متمرکز است ، که در هر قسمت از این فیلم انیمیشن مشغول کا خاصی هستند . Tommy ، Chuckie ، Phil ، Lil و Angelica شخصیت های اصلی این مجموعه هستند ، ماجراجویی های کودکانه آنها ترکیبی از فعالیت های روزانه می باشد ، که در دید انها تبدیل به ماجراجویی های شگفت انگیزی می شود پدر و مادر های آنها اغلب در جریان کارهای کودکانشان نی ستند ، که این خود باعث بوجود آمدن فضای کافی برای ماجراجویی هایشان می شود . اولین قسمت از این مجموعه در 11 آگست 1991 به نمایش در آمد ، که در همان قسمت اول توانست مخاطبان زیادی را برای خود کسب کند . بر اساس این مجموعه جذاب دنباله های مستقیم و غیر مستقیم بسیاری ساخته شده است . بالغ شدن ، روگارت قبل از مدرسه ، تعدادی از قسمت های ساخته شده بر اساس این سری موفق می باشد . داستان این قسمت در رابطه با روگارت ها و افسانه سفید برفی می باشد . انیمیشن کارتونی Rugrats Snow White با دوبله گلوری یک انیمیشن کارتونی زیبا می باشد ، که برنده جوایز بسیاری نیز شده است .

تصاویری از انیمیشن کارتونی Rugrats Snow White با دوبله گلوری

Rugrats.Snow.White.www.download.ir.mkv_thumbs_[2015.02.21_11.41.41]

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – کمدی – ماجراجویی– کارگردان : Michael Daedalus Kenny– شرکت سازنده : Nickelodeon– تهیه کننده : Arlene Klasky– نویسنده : Arlene Klasky– صدا پیشگان : Elizabeth Daily ، Nancy Cartwright ، Kath Soucie– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2005– مدت زمان : 72 دقیقه– زبان پخش : فارسی – دوبله گلوری– کیفیت نمایش : 480dvdrip– فرمت فایل : mkv– زیرنویس فارسی : ندارد 

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

  
لینک دانلود