دانلود انیمیشن کارتونی Space Chimps 2 با دوبله گلوری

انیمیشن کارتونی Space Chimps 2 با دوبله گلوری ، یک انیمیشن کارتونی در سبک خوانوادگی می باشد ، این فیلم انیمیشن دنباله ای بر قسمت اول این فیلم می باشد . این فیلم بوسیله John H. Williams ساخته شده است . انیمیشن کارتونی Space Chimps 2 چند روز بعد از قسمت اول آن در جریان است . داستان این قسمت از فیلم انیمیشن در رابطه با کامت می باشد . او که یک نوع از شامپانزه های تکنو می باشد که قرار است در جریان یک آزمایش فضایی سوار بر یک سفینه شده و به فضا فرستاده شود . پس از چند روز او ناگهان متوجه می شود که شخصی نامعلوم بودجه پروژه فضایی آنها را قطع کرده و پروژه کنسل شده است و دیگر هیچ کس او را جدی نمی گیرد . پس از آن کامت خیلی ناراحت می شود و سوار بر راکت می شود و به طور تصادفی راکت را به آسمان می فرستد ، در ادامه کامت به فضا می رود و به سیاره مالگور می رسد و در آنجا به موجودات ان سیاره آشنا می شود ف و وارد ماجراجویی های جدیدی می شود . انیمیشن کارتونی Space Chimps 2 یک انیمیشن زیبا می باشد که برنده جوایز زیادی شده است .

تصاویری از انیمیشن کارتونی Space Chimps 2 با دوبله گلوری

Space.Chimps.2.Zartog.Strikes.Back.www.download.ir.mkv_thumbs_[2015.01.11_16.50.06]

مشخصات دیگر : – ژانر : انیمیشن – کمدی – ماجراجویی – کارگردان : John H. Williams – شرکت سازنده : 20th Century Fox – تهیه کننده : John H. Williams – نویسنده : Rob Moreland – صدا پیشگان : Tom Kenny – Cheryl Hines – Patrick Warburton – محصول کشور : ایالات متحده – تاریخ انتشار : 28 می 2010 – مدت زمان : 76 دقیقه – زبان پخش : فارسی – دوبله شرکت گلوری – کیفیت نمایش : 480dvdrip – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : ندارد  

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

لینک دانلود