تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمه کارتونی Strait Jacket 2007

Strait Jacket 2007 در سال 2007 توسط کمپانی Endeleizo ساخته شده است . کارگردانی این انیمه کارتونی بر عهده Shinji Ushiro بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Yôkai Watch: the Movie 2 و Strait Jacket را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : داستان این انیمه در دنیایی تخیلی اتفاق می افتد که در آن جادو و علم در کنار یکدیگر وجود دارند و افراد با توجه به علایق خود یکی از این شاخه های پیچیده و خطرناک را انتخاب می کنند و شروع به انجام فعالیت های جادویی و علمی می کنند . در چنین شرایطی جادوگرانی که بی توجه به آموزش های جادویی خود دست به کارهای خطرناک و پیچیده جادویی می زنند ، تبدیل به موجودات شیطانی و خطرناکی می شوند که تنها قادر به کشتن انسان های بیگناه می باشند . در ادامه گروه از افراد شجاع و از خود گذشته که برای مقابله با این شیاطین بر می خیزند با نام Strait Jacket شناخته می شوند .

دانلود انیمیشن کارتونی Strait Jacket 2007سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Endeleizo– کارگردان : Shinji Ushiro– تاریخ انتشار : 2007– محصول کشور : ژاپن– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود