تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Thor Legends of Valhalla با دوبله گلوری

انیمیشن کارتونی Thor Legends of Valhalla با دوبله گلوری ، یک فیلم انیمیشن در سبک کمدی ماجرایی می باشد که در سال 2011 در کشور ایرلند ساخته شده است . داستان این فیلم انیمیشن در رابطه با تور می باشد که یکی از خدایان افسانه ای می باشد . یک آهنگر جوان و قدرتمند به نام تور که انسان پاک و مهربانی نیز می باشد ، به همراه مادرش در یک روستای کوچک و صلح جو زندگی می کند . او در کودکی همیشه به دنبال پدرش می گشت اما مادرش زیاد در رابطه با پدرش صحبت نمی کرد ، این کار مادر او کنجکاوی تور را بیشتر از پیش می کرد و باعث می شد که او بیشتر به دنبال هویت پدر خود برود ، پس از چندی او متوجه می شود که طبق یک سری افسانه او پسر اودین می باشد . اودین فرمان روای خدایان می باشد . در ادامه اتفاقات وحشتناکی در روستای انها می افتد و تور برای نجات دوستان و خوانواده خود دست به کارهای شجاعانه زیادی می زند . انیمیشن کارتونی Thor Legends of Valhalla با دوبله گلوری یک انیمیشن زیبا بر پایه شخصیت تور می باشد .

تصاویری از انیمیشن کارتونی Thor Legends of Valhalla با دوبله گلوری

Thor Legend of the Magical Hammer 720p (www.Glorytoon.com).mkv_thumbs_[2015.01.11_11.52.46]

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – کمدی – ماجراجویی– کارگردان : Oskar Jonasson– شرکت سازنده : CAOZ– تهیه کننده : Hilmar Sigurdsson– نویسنده : Friðrik Erlingsson– صدا پیشگان : Justin Gregg – Paul Tylak – Nicola Coughlan– محصول کشور : ایرلند– تاریخ انتشار : 14 اکتبر 2011– مدت زمان : 79 دقیقه– زبان پخش : فارسی – دوبله شرکت گلوری– کیفیت نمایش : 720Hdrip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد 

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

لینک دانلود