تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Transformers Beginnings 2007

Transformers Beginnings 2007 درسال 2007 توسط کمپانی Hasbro ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Harold Hayes بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Spooksville و R.L. Stine’s The Haunting Hour را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : هنگامی که در سیاره سایبرتراون جنگ عظیمی مابین اتوبات ها و دسپتیکان ها در می گیرد و دو طرف نبرد بی توجه به نتایج این جنگ خون بار در حال نابودی سیاره خود می باشند . یکی از رهبران این جنگ که اوپتیموس پرایم نام دارد برای جلوگیری از نابودی کامل سیاره خویش و همچنین نابودی کامل موجودات زنده این سیاره یکی از سربازان خود را که بامبل بی نام دارد برای جست و جو در سایر نقاط فضا و یافتن یک مکان امن و بدور از جنگ به نقاط دور کهکشان می فرستد ، اما بامبل بی در راه جست و جوی خود سر از یک سیاره به نام سیاره زمین در می آورد .

دانلود انیمیشن کارتونی Transformers Beginnings 2007سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Hasbro– کارگردان : Harold Hayes– تاریخ انتشار : 2007– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود