تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Ultimate Avengers 2006

Ultimate Avengers 2006 نام یک انیمیشن کارتونی می باشد که در سال 2006 توسط کمپانی Lionsgate ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Curt Geda بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Beware the Batman و Batman: Mystery of the Batwoman را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : پس از اینکه گروهی از موجودات فضایی به سیاره زمین حمله می کنند و شروع به انجام خرابی و نابودی زمین می کنند ، دولت ها برای مقابله با این موجودات شروع به همکاری می کنند اما هیچ کدام موفقیتی در این زمینه کسب نمی کنند . به همین دلیل ژنرال فیوری گروهی از قهرمانان را در کنار یکدیگر جمع می کند تا با کمک آنها این گروه شیطانی را شکست دهند و سیاره زمین را از خطر نابودی کامل برهانند .

دانلود انیمیشن کارتونی Ultimate Avengers 2006سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Lionsgate– کارگردان : Curt Geda– تاریخ انتشار : 2006– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود