دانلود انیمیشن کوتاه Piper 2016

Piper 2016 نام انیمیشن کوتاه سینمایی می باشد که در ژانر خانوادگی بوده و توسط استودیوی Pixar Animation Studios ساخته شده است . عده ای از پرندگان هستند که برای شکار غذا به سمت لب ساحل می روند . آنها نوک های خود را داخل شن و ماسه می برند و این عمل را به علت جزر و مد آب بسیار سریع انجام می دهند . یک بچه پرنده به تازگی توسط مادرش برای انجام این کار تشویق می شود اما او موفق نمی شود تا در زمان درست عمل کرده و آب او را کمی به سمت عقب برده و خیس می کند . این کار باعث می شود تا آن بچه همیشه از آب وحشت داشته باشد . او تا مدت ها حاضر به ترک لانه خود نبود تا اینکه متوجه می شود گروهی از پرندگان قصد دارند تا ماسه ها را بیشتر کنار زده و بتوانند غذای بیشتر و بهتری پیدا کنند . با تقلید از کارهای آنها او شروع به دیدن زیبایی های دنیای زیرآب می کند و به یک فرد با تجربه در زمینه پیدا کردن غذا تبدیل می شود .

دانلود انیمیشن کوتاه Piper 2016

سایر توضیحات : انیمشیشن کوتاه Piper 2016 توسط Alan Barillaro کارگردانی و نویسندگی شده است . Barillaro که بیشتر به عنوان یک انیماتور فعالیت دارد کارهای بسیار معروفی در کارنامه ی هنری او دیده می شود Monsters و WALL.E از مهمترین کارهای او به شمار می روند . او در زمینه کارگردانی نیز تا پیش از این انیمیشن کوتاه تنها کارگردانی 18th Annual Animation Show of Shows را در کارنامه خود دارد .

دانلود انیمیشن کوتاه Piper 2016

مشخصات انیمیشن سینمایی Piper 2016 :

– ژانر : انیمیشن – کمدی – درام – عاشقانه – کارگردانان : Alan Barillaro – نویسنده : Alan Barillaro – شرکت سازنده : Pixar Animation Studios – محصول کشور : آمریکا – تاریخ انتشار : 17 ژوئن 2016 – مدت زمان : 6 دقیقه – کیفیت نمایش :  1080p BluRay – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : ندارد – پیوند : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Piper 2016

لینک دانلود