تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی Angry Birds Toons پرندگان خشمگین دوبله فارسی

به روز رسانی :

1395/03/12 دوبله فارسی گلوری اضافه شد .

انیمیشن سریالی Angry Birds و یا Angry Birds Toons با همکاری شرکت های بزرگی همچون Rovio Entertainment, Sony Pictures Television, Walt Disney Television و Atomic Cartoons تهیه و ساخته شده است و اولین قسمت این مجموعه نیز با عنوان Meet the Flock در تاریخ 16 مارس 2016 به نمایش در آمد و توانست طرفداران سری بازی های محبوب Angry Birds را بار دیگر به وجد آورد. انیمیشن سریالی Angry Birds بار دیگر ماجراجویی های پرندگان خشمگین برای محافظت از تخم های خود در برابر خوک های بد ذات که می خواهند این تخم ها را از آن ها بدزدند و برای پادشاه خود ببرند تا آن ها را بخورد. در این انیمیشن سریالی شما همچنین ماجرا ها و اتفاقاتی بین پرندگان خشمگین بین خودشان به وجود می آید را نیز می توانید ببینید.

سایر توضبحات : شخصیت های اصلی انیمیشن سریالی Angry Birds به دوسته کلی پرندگان و خوک ها تبدیل می شوند و از شخصیت های پرندگان می توانیم به Red و Chuck و Bomb و … اشاره کنیم. Red سردسته پرندگان می باشد و البته خشمگین ترین آن ها نیز هست. Chuck هم یک پرنده زرد است که سرعت آن از تمام پرندگان بیشتر است. Bomb هم یک پرنده سیاه است که قابلیت منفجر شدن در هر زمانی که لازم باشد را دارد.

Angry Birds Toons

سایر مشخصات انیمیشن سریالی Angry Birds :ژانر : انیمیشن – کمدی – خانوادگی– کارگردانان : Eric Guaglione و Christopher Sadler و … – سال آغاز : 2000–سال پایان : 2003– زبان فیلم :  انگلیسی– زبان فیلم :  فارسیفرمت : MP4 و MKV– کیفیت تصویر : 720p– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB 

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

لینک دانلود