تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن Animal Farm 1954

Animal Farm 1954 در سال 1954 توسط کمپانی Halas & Batchelor ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Joy Batchelor بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Animal Farm و Dodo, the Kid from Outer Space را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : یک مزرعه دار موفق که حیوانات زیادی نیز در مزرعه خود دارد ، درگیر یک چالش جدید می شود که تاکنون هیچ شخص دیگری با آن روبرو نشده است . حیوانات موجود در این مزرعه که از ظلم و ستم های اربابانشان به ستوه آمده اند ، تصمیم می گیرند که کنترل اوضاع را به دست خود گرفته و با کمک یکدیگر شرایط را برای تمام موجودات این مزرعه برابر سازند . در ادامه این گروه به رهبری خوک شورش می کنند و مزرعه دار را از خانه خود بیرون می کنند قافل از اینکه آنها در حال پرورش دادن یک دیکتاتور در میان خود می باشند .

دانلود انیمیشن Animal Farm 1954

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Halas & Batchelor– کارگردان : Batchelor– تاریخ انتشار : 1954– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود