تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن Batman Bad Blood 2016

به روز رسانی :

1395/01/17 زیرنویس فارسی اضافه شد.

Batman Bad Blood 2016 در سال 2016 توسط کمپانی DC ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Jay Oliva بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Batman: Assault on Arkham و Justice League: The Flashpoint Paradox را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : بر اثر یک سری از اتفاقات مرموز بروس وین ناپدید می شود و آلفرد برای اینکه جنایتکاران شهر گاتام از این اتفاق سواستفاده نکنند و شهر را وارد آشوب جدیدی نکنند این قضیه را از دید همگان مخفی می کند و در همین هین رابین و نایت وینگ در شهر مشغول به گشت زنی می شوند و خلافکاران را به دست قانون می سپارند در همین حین بت ومن شروع به جست و جو برای یافتن اثاری از بتمن می کند اما در ادامه متوجه حقایق تلخی در رابطه با ناپدید شدن بتمن می شود .

دانلود انیمیشن Batman Bad Blood 2016

سایر مشخصات :– کارگردان : Jay Oliva– نویسنده : Jay Oliva– تدوین : Seiji Morita– موسیقی : James Lafferty– سال تولید : 2016– زبان فیلم : انگلیسی– کیفیت تصویر : 1080WEBDL – 1080Bluray– زیرنویس فارسی : دارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود