تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن Batman Mr Freeze SubZero 1998

Batman Mr Freeze SubZero 1998 در سال 1998 توسط کمپانی Warner Bros. Animation ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Boyd Kirkland بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes و Wolverine and the X-Men را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : آقای فریز یک دانشمند می باشد که پس از اینکه همسرش بر اثر یک بیماری به کما رفت او را در یک محفظه شیشه ای نگه داری می کند و به همراه او در اعماق اقیانوس زندگی می کنند . یک روز در جریان یک حادثه ناگوار محفظه شیشه ای همسر او نابود می شود و به همین دلیل آقای فریز مجبور می شود که یک قلب برای همسر خود پیدا کند ، در همین راستا او شروع به جست و جو برای فردی می کند که مناسب این عمل باشد و در جریان همین جست و جو ها با بت گیرل آشنا می شود و متوجه می شود که او کاندید مناسبی برای این عمل می باشد .

دانلود انیمیشن Batman Mr Freeze SubZero 1998

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Warner Bros. Animation– کارگردان : Boyd Kirkland– تاریخ انتشار : 1998– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود