دانلود انیمیشن Death Note Relight – Visions of a God 2007

انیمیشن Death Note Relight – Visions of a God 2007 محصولی دیگر از کمپانی Madhouse, Viz Media است که در سال 2007 عرضه شد. در این انیمیشن می بینیم در ادامه این داستان که هم راستای داستان های قبلی است، اکنون مرگ جلوه ایی ویژه یافته است و بیننده را در فضایی متفاوت تر قرار می دهد، L که دوست نزدیک Mollas است اکنون در حال یادگیری است و در این میان پرونده یتیم خانه نیز دوباره برگشته است که باید حل شود. در این میان در ادامه داستان L به همراه دوستان خود سعی در یافتن راه حل متفاوت برای پرونده های خود باشد و نیز آموزش های اصلی را یاد بگیرد. در این میان و در انتهای داستان L به مشکل بزرگی دچار می شود و ممکن است بمیرد، اینکه L بمیرد و یا نه، این است که باید در قسمت بعدی آن را مشاهده کرد. این انیمیشن که یک انیمیشن در رده رازآلود، هیجان انگیز است که به نویسندگی Tetsurô Araki و در مدت 131 دقیقه هیجان انگیز را برای شما رقم می زند.

Death.Note.Relight.Visions.of.a.God.2007.Bluray.720p.x265.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: رازآلود، هیجان انگیز– کارگردانان:  Tetsurô Araki– نویسنده:  Toshiki Inoue, Takeshi Obata (manga)– صداگذاران:  Keiji Fujiwara, Aya Hirano, Hideo Ishikawa– استودیو سازنده:  Madhouse, Viz Media– زمان انتشار:  31 August 2007– مدت زمان: 131 دقیقه– زبان:  ژاپنی– ساخت کشور: ژاپن– لینک مرتبط:  IMDB

Death Note Relight – Visions of a God 2007

Death Note Relight – Visions of a God 2007

The movie begins with a short narration by the late L who breaks the fourth wall by reviewing what had happened in the previous Relight movie. The very next scene depicts the familiar scene of Near and Mello learning of L's death and Mello proclaiming his emancipation, followed by a scene four years later where Near is just about to leave the Wammy's House. This scene contains a flashback that partially adapted from the special Death Note One-Shot Special manga chapter, where L speaks, without a voice scrambler, to the children of the orphanage before he investigates the Kira case.

لینک دانلود