تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن سینمایی Easter Land 2019

انیمیشن Easter Land 2019 محصولی دیگر از کمپانی AnimateDecoder, Marvell است که در سال 2018 عرضه شد. در این انیمیشن می بینیم که در آغاز تعطیلات تابستانی هنگامی که خرگوش جسور در حین تعطیلات است، یک نیروی شیطانی برای تسخیر جنگلی که در آن زندگی می کند به حیوانات حمله می کند، این باعث می شود که خرگوش به همراه دوستان خود گوزن شمالی و خرس قطبی و چندی دیگر از حیوانات جنگل برای نجات دوستان و جنگل خود تعطیلات خود را رها کرده و به جنگل بازگردند. این انیمیشن که داستانی زیبا از همدلی همراه با لحظات زیبا است موجب می شود که در نهایت جنگل را نجات داده و به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی کنند . این انیمیشن که یک انیمیشن در رده خانوادگی است که به نویسندگی James Snider و در مدت 70 دقیقه زیبا است.

Easter Land (2019) 1080p WEB-DL (Sam-Serial).mp4

مشخصات انیمیشن : – ژانر: خانوادگی– کارگردانان:  James Snider– نویسنده:  James Snider– صداگذاران:  Chen Tsung, Maria Petrano, Thomas Carr– استودیو سازنده: Animate Decoder– زمان انتشار:  19 March 2019– مدت زمان: 70 دقیق– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Easter Land 2019

When the villainous Bad Clyde casts an evil spell to banish the beloved Benny the Easter Bunny to the dreaded Land of the Holiday Misfits, Santa Claus and his trusty sidekick, Gargaff the Reindeer, spring into action and embark on an epic, multi-dimensional journey that takes them from the North Pole to lands undreamt of, all to rescue Benny and save the Easter holiday for children around the world.

لینک دانلود