تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن Garfield Gets Real 2007

Garfield Gets Real 2007 درسال 2007 توسط کمپانی Animation Picture Company ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Mark A.Z. Dippé بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Garfield’s Pet Force و Ocean Quest: The Immersive Adventure را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : پس از اتفاقات فیلم ها و کارتون های شخصیت گارفیلد ، او که حال تبدیل به یک سوپر استار جهانی شده است از زندگی جدید خود خسته شده است و می خواهد در قالب یک شخصیت واقعی زندگی کند و تصمیم می گیرد که به عنوان یک شخصیت مستقل زندگی جدیدی را به کمک دوست وفادار خود اودی شروع کند . در ادامه گارفیلد متوجه می شود که زندگی به عنوان شخصیت مستقل و معمولی چه مشکلاتی دارد و در این ماجراجویی جدید دچار مشکلات زیادی نیز می شود .

دانلود انیمیشن Garfield Gets Real 2007

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Animation Picture Company– کارگردان : Mark A.Z. Dippé– تاریخ انتشار : 2007– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود