تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن Ghost Patrol 2016

Ghost Patrol 2016 نام انیمیشن سینمایی در ژانر ماجراجویی بوده و توسط استودیوی Eh-Okay Entertainment ساخته شده است . گابی و اسپنس دو دوست صمیمی و قدیمی می باشند که سگی به نام Spooky دارند . این دو دوست به همراه سگ وفادار خود گروهی به نام Ghost Patrol یا همان گشت روح تشکیل دادند . هدف آنها کنترل اتفاقات ماورالطبیعیه می باشد . اما آنها تا به حال روح واقعی را ندیده اند . زمانی که آنها با یک تماس روبه رو می شوند تصمیم می گیرند برای بررسی بیشتر و دقیق تر به محله ی قدیمی Geist Manor بروند . آنها شدیدا به دنبال پیدا کردن مدرکی پیرامون این ادعا می باشند . ولی چیزی بیشتر از آنچه که تصور داشته باشند در شرف اتفاق بود . آنها باید خود را آماده ی اتفاقاتی کنند که تا به حال شبیه به آن را هم ندیده اند .

دانلود انیمیشن Ghost Patrol 2016

سایر توضیحات : انیمیشن Ghost Patrol 2016 توسط Karen J. Lloyd کارگردانی شده است و Marcy Brown به همراه Dennis Haley وظیفه ی نویسندگی آن را برعهده داشته اند . Lloyd که کارگردان با تجربه به شمار می رود تا به حال کارهای مختلفی را در کارنامه خود دارد و می توان به Barbie in Rock ‘N Royals و Barbie and the Secret Door به عنوان معروف ترین آنها اشاره کرد . این انیمیشن محصول کشور کانادا می باشد و در تاریخ 9 اکتبر 2016 منتشر شد . از بازیگرانی که در این انیمیشن به ایفای نقش پرداختند می توان به Lili Beaudoin , Travis Turner و Kathleen Barr اشاره کرد .

دانلود انیمیشن Ghost Patrol 2016

مشخصات انیمیشن سینمایی Ghost Patrol 2016 :

– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی– کارگردانان : Karen J. Lloyd– نویسنده : Marcy Brown , Dennis Haley– شرکت سازنده : Eh-Okay Entertainment– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 9 اکتبر 2016– مدت زمان : 74 دقیقه– کیفیت نمایش :  720p HDTV – فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Ghost Patrol 2016

لینک دانلود