تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن Halo The Fall of Reach 2015

Halo The Fall of Reach 2015 در سال 2015 توسط کمپانی Microsoft ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Ian Kirby بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Batman Black and White و Red Riding Hood The Tale Begins را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : داستان این انیمیشن در رابطه با پیش زمینه داستانی اسپارتان جان 117 می باشد . در این فیلم انیمیشن شما شاهد شخصیت مستر چیف در دوران کودکی و روزهای اولی می باشید که او را به پروژه اسپارتان 2 وارد می کنند و او در آنجا آموزش های اولیه خود را برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین قهرمانان انسان ها می بیند . در ادامه در این فیلم انیمیشن برای اولین بار اعضای بلو تیم را در کنار یکدیگر خواهید دید . این فیلم انیمیشن نکاتی را نیز در رابطه با داستان بازی هیلو 5 دربردارد .

دانلود انیمیشن Halo The Fall of Reach 2015

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن– شرکت سازنده : Microsoft– کارگردان : Ian Kirby– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB

لینک دانلود